Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Share on Social Media

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

https://eregister.it.minedu.gov.gr/

ΑΙΤΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

https://submit-academicid.minedu.gov.gr/

 

 

ΑΡΙΣΤΟΒΑΘΜΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 

Ασύγχρονη Πλατφόρμα Εκπαίδευσης

e-class με εκπαιδευτικό υλικό
ARISTOVATHMIO E- CLASSARISTOVATHMIO E- CLASS

Η ιστοσελίδα ανανεώνεται συνεχώς και επανασχεδιάζονται ορισμένα τμήματα της. Συγχωρέστε μας για οποιαδήποτε δυσλειτουργία...........

KALIPATEIRA1

ΑΡΙΣΤΟΒΑΘΜΙΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ Μέσης Εκπαίδευσης - Πανεπιστημιακά ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ Μέσης Εκπαίδευσης ,ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΛΥΚΕΙΟ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΑ, SPSS, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ,  ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΛΥΚΕΙΟ, ΕΠΑΛ, ΝΑΥΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ , ΑΕΝ , ΚΕΣΕΝ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΑ, SPSS, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ

 

Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε

στο  210-4125440 ΔΕ-ΠΑΡ 15:00-21:00   ΣΑ 10:00-14:00

ή στο   6945-976337

ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΜΕ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑ :

ΤΡΑΜ-ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ-ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ-ΤΡΟΛΛΕΥ

για περιοχές Καστέλλα - Πασαλιμάνι - Πρ. Ηλίας - Ν. Φάληρο - Μοσχάτο -  Π. Φάληρο - Ρέντης

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2018 (90%)

  1. ΣΤΕΦΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΤΖΕΒΤΖΕΤ ΙΣΜΑΗΛ (ΚΩΣΤΑΣ) ( 2ος) ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
  3. ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΥΡΤΩ    ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  4. ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ      ( 1ος)     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  5. ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΣΕΜΦΕ) ΕΜΠ
  6. ΕΛΤΟΝ ΝΤΕΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ
  7. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΘΕΩΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑ
  8. ΜΑΡΙΟΣ ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (6ος) ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
  9. ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΛΟ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
  10. ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
  12. ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
  13. ΖΑΜΠΕΛΗ ΜΑΡΘΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
  14. ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΑΣΚΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
  15. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
  16. ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΥΓΟΥΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

 

ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΣΧΟΛΩΝ --  ΧΡΗΣΙΜΕΣ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ